WÓJT BRZEZIŃSKI Z ABSOLUTORIUM

W piątek, 26 maja podczas XXII Sesji Rady Gminy Puławy, radni podjęli uchwałę o przyznaniu Wójtowi Krzysztofowi Brzezińskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2016 rok.

Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński
Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński

Absolutorium jest jednym z najważniejszych głosowań, które jest wyrazem oceny działalności wójta ze strony rady gminy. Udzielając absolutorium radni potwierdzają, że wójt prawidłowo zrealizował budżet gminy, a więc zgodnie z prawem wydatkował publiczne pieniądze. W swoich podziękowaniach Krzysztof Brzeziński zwrócił się do wszystkich pracowników Urzędu Gminy Puławy, gminnych jednostek organizacyjnych, radnych i sołtysów. Szczególne wyrazy wdzięczności skierował do Pani Krystyny Jędrych – Skarbnika Gminy oraz swojego zastępcy Norberta Staszaka. Sukcesu wójtowi pogratulowali m.in. sołtysi z lewo- i prawobrzeżnej części gminy.

Uchwała o przyznaniu wójtowi absolutorium była poparta pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Puławy.

Gp, fot. af

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Comments

 • wit

  Czerwiec 5, 2017

  Nic nie ma o odejściu naszej wspaniałej pani posel Sadurskiej z Kancelarii Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do PZU. Nie wiem, czy się cieszyć czy martwić, bo piszą, że to ucieczka i że tam nie wiele znaczyła, a mnie się wydaje na odwrót. Ludzie już gadają, że połaszczyła się na kasę. Możecie to jakoś rozłumaczyć, bo zaraz straci prestiż jaki tu budowaliśmy. Pomóżcie!

 • Ciekaw

  Czerwiec 4, 2017

  A co z jego głośną sprawą o niedopełnienie obowiązków służbowych?

  • CIekaw

   Czerwiec 9, 2017

   Rozdmuchana przez obóz kontrkandydatki przygasa. widać, że na wszystkich forach próbuje ten sam obóz podniecać, ale za chwilę skończy się temat wyrokiem uniewinniającym. I tyle w temacie!

Dodaj komentarz