PUŁAWY: RUSZA CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON

W czwartek 15 czerwca w Puławach odbędzie się kolejna edycja rowerowego wyścigu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2017. Organizatorzy przygotowali trasy na czterech dystansach: Hobby (7 km), Fit (27 km), Mega (56 km) i Giga (84 km). Start, meta i biuro zawodów mieścić się będzie w puławskiej Marinie przy ul. Portowej.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych miłośnikach dwóch kółek. Dla dzieci przeznaczono specjalną strefę MiniMini +. Na terenie miasteczka sportowego rozegrany będzie wyścig dla dzieci do lat 6. Trasa to pętla o długości 300 – 400 metrów. W tegorocznej edycji cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2017 zorganizowana będzie klasyfikacja mieszkańców Puław. Organizatorzy wyłonią najlepszego mieszkańca w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga.

Zapisy w biurze zawodów zaplanowano w środę 14 czerwca w godz. 14.00 – 17.00. Dzień później w godz. 10.00 – 14.00. Start dystansu Hobby zaplanowano na godz. 13.00. Godzinę później na trasę ruszą zawodnicy rywalizujący na dystansach Fit, Mega i Giga.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.mazoviamtb.pl

(b)