PUŁAWY PEŁNE BLUESA!

Już niebawem zakończą się zapisy na Puławskie Lato Bluesowe – kolejną edycję warsztatów muzycznych, połączonych z koncertami i jam session. Impreza gromadzi uczestników z całej Polski. Dla mieszkańców Puław przygotowana została atrakcja, którą będzie koncert znakomitego bluesowego zespołu z Teksasu.

Na tegoroczną edycję zgłosiło się już blisko 60 osób z całej Polski – z Krakowa, Warszawy czy Łomży oraz oczywiście z Puław. Uczestnicy swoje umiejętności będą szkolić w 7 klasach: wokalnej, gitary elektrycznej, harmonijki, gitary basowej, perkusji i instrumentów klawiszowych, a także klasie fotograficzno-reporterskiej, w tym roku połączonej z elementami fotografii analogowej. Zgłaszać się można do 15 sierpnia. poprzez formularz, dostępny na stronie: www.domchemika.pl
Puławskie Lato Bluesowe rozpocznie się 21 sierpnia i potrwa 5 dni. Oprócz spotkań w klasach i ćwiczeń indywidualnych, muzycy będą mogli posłuchać wykładu kompozytora i wokalisty, dra Marcina Wawrzynowicza, wziąć udział w codziennych jam sessions oraz dwóch koncertach.
 
Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem będzie występ teksańskiego muzyka Jonna Del Toro Richardsona z zespołem, który odbędzie się 24 sierpnia o godz. 20.00 w Klubie Peweks Art&Music. Dzień później, również w Peweksie, w finałowym koncercie wystąpią uczestnicy warsztatów oraz kadra.
 
Rezerwacja i informacje w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.
 
Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Puławy.
Tekst i foto: dch

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz