PUŁAWY I DĘBLIN ZNOWU BĘDĄ KWESTOWAĆ DLA „NIEZŁOMNYCH”

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku w Puławach i Dęblinie odbędą się kwesty na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Niezłomnych. Dotychczas łącznie udało się zebrać kilkanaście tysięcy złotych. W tym roku jednym z lokalnych organizatorów akcji jest Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Ryckiego.

Datki pozwalają finansować prace prowadzone systematycznie przez Fundację Niezłomni. Organizacja poszukuje miejsc pochówków, ekshumuje, dokonuje identyfikacji genetycznych a także organizuje uroczyste pogrzeby Żołnierzy Niezłomnych.

Najbliższe kwesty przeprowadzimy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada w pobliżu cmentarzy w Puławach, Dęblinie oraz Kazimierzu Dolnym – mówi Marcin Mizera, koordynator akcji w powiatach puławskim i ryckim.

Wszyscy, którzy chcą aktywnie włączyć się w akcję i zostać wolontariuszami Fundacji Niezłomni mogą pisać na: mmizera.media@gmail.com lub dzwonić: 514 087 747.

Dołącz do nas, wspierając prace ekshumacyjno – identyfikacyjne Żołnierzy Niezłomnych! Odzyskajmy wspólnie należną Im cześć i honor!

Marcin Mizera – koordynator akcji w powiatach puławskim i ryckim.
Kontakt: 514 087 747. mmizera.media@gmail.com

Forum Młodych PiS Powiat Rycki – https://www.facebook.com/FMPiSRyckie

(s) fot. Tygodnik Powiśla

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz