PREZENTY I ŻYCZENIA DLA NATALKI. DZIELNA DZIEWCZYNKA SKOŃCZYŁA TRZY LATKA!

W maju ubiegłego roku w malutką Natalkę Bławat wjechał pijany kierowca. Zdarzenie było tragiczne w skutkach, ponieważ lekarze musieli amputować dziewczynce nóżkę. Potrzebna była natychmiastowa pomoc. Rodzinie brakowało dosłownie wszystkiego. Postanowiliśmy działać.

Dzisiaj, za sprawą akcji „SOS dla Natalki z Puław”, której inicjatorem i koordynatorem jest dziennikarz Marcin Mizera, dramatyczną historię dziewczynki znają już niemal wszyscy. Udało się zmobilizować całą Polskę i pomóc okrutnie skrzywdzonemu dziecku. Malutka pomału wraca do zdrowia. Tuż przed świętami przeszła dwie poważne operacje. Dziś czuje się dobrze i odzyskuje siły.

W piątek 12 stycznia Natalia Bławat skończyła trzy lata. Z tej okazji, dzień wcześniej, w świetlicy Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego zorganizowane zostało specjalne przyjęcie urodzinowe. Pomysłodawczynią imprezy była Monika Bancerz, opiekun Rady Mieszkańców Bursy. Był pyszny tort przygotowany przez uczennice, prezenty i życzenia. Podopieczni Bursy zadbali o wszystko. Nie zabrakło również przyjaciół Natalki. Z prezentami i upominkami przybyły m.in. przewodnicząca Rady Miasta Puławy Bożena Krygier oraz radna Marzanna Pakuła. Dziewczynka oraz jej mama Małgorzata nie kryły radości z niespodzianek. Redakcja Tygodnika Powiśla również życzy wszystkiego dobrego dzielnej dziewczynce. Wierzymy, że to co najgorsze już za nią i jej bliskimi Teraz będzie już tylko lepiej.

Akcja „SOS dla Natalki” ciągle trwa. Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami: 514 087 747, mmizera.media@gmail.com