POZNAJ SEKRETY BULWIAKÓW, CZYLI „MAGICZNE OGRODY” ZAPRASZAJĄ!

Nadchodzący weekend w Magicznych Ogrodach to czas wesołych zabaw z ich tajemniczymi bohaterami – Bulwiakami. W piątek startuje radosne wydarzenie, które potrwa aż do niedzieli.

Bulwiaki mają dla Was dwa ważne pytania… Odpowiedź twierdząca na choć jedno z nich sugeruje, że będziecie się świetnie bawić podczas najbliższego wydarzenia im poświęconego!  Pierwsze pytanie brzmi: Czy lubicie ciekawe gry i wyzwania? Drugie: Czy już nie możecie się już doczekać następnego spotkania w świecie baśni? Odpowiedź twierdząca na choć jedno z pytań to dobry pretekst, aby odwiedzić janowiecki park tematyczny w weekend od 7 do 9 września.

Czeka Was cała seria tajemniczych i inspirujących gier, zabaw i animacji takich jak „Marchewkowe Pole”. Poznajcie Bulwiaki – pracowite stworzenia, które żyją w harmonii z naturą i z chęcią pokażą Wam jak odnaleźć spokój i równowagę w świecie przyrody! Bawcie się, odkrywając sekrety tych niezwykłych mieszkańców Magicznych Ogrodów! Poznacie między innymi niezwykłą przyczynę, dla której ikoniczne dla parku marchewki są tak olbrzymie! Nauczycie się także skakać jak króliki i zwiedzicie Kwiatową Dolinę!

Park będzie czynny od 10 do 19, a w tygodniu od 10 do 17. Adres Magicznych Ogrodów to Trzcianki 92 koło Janowca. Znajdziecie tu wiele miejsc i obiektów do zabawy, w tym nowość – Mosty w koronach Drzew, a wszystko to w cenie biletu wstępu. Od 4 września do 9 września włącznie trwa promocja -20% na bilety do parku. Można z niej skorzystać w kasach w godzinach otwarcia parku oraz online do 23:59 w niedzielę. Wejściówki zakupione na stronie www.magiczneogrody.com można zrealizować do końca sezonu 2018.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz