KRZYSZTOF CUGOWSKI ZAŚPIEWA DLA NATALKI JUŻ 7 WRZEŚNIA

Co ta dziewczynka ma w sobie, że tak otwiera ludzkie serca? Natalka Bławat to urocza, wiecznie uśmiechnięta 2,5 – latka, która straciła nóżkę obok swojego domu, bo na chodnik wjechał pijany i naćpany kierowca. Tragedia wydarzyła się w maju tego roku na puławskim osiedlu Wólka Profecka.

Dziewczynka razem z mamą odprowadzała braciszka do świetlicy. Zdążyły ujść kilka kroków. Dziecko nie miało szans na ratunek. Nóżka została zmiażdżona przez rozpędzony samochód i latarnię, w którą uderzył, a która przewróciła się na dziewczynkę. Malutka nawet na chwilę nie straciła przytomności. Aż trudno uwierzyć, że wciąż tak pięknie się uśmiecha, a strach na jej buzi i łezki w oczach pojawiają się tylko wtedy, gdy słyszy syrenę karetki.

Dzięki naszej akcji „SOS dla Natalki z Puław” historia Natalki i jej rodziny poruszyła ludzi w całej Polsce. W czwartek 7 września w Hotelu Pikul odbędzie się wyjątkowy koncert połączony z aukcją. Będzie można wylicytować wiele interesujących, unikatowych przedmiotów. Jeden z podarunków przekaże znany aktor Bogusław Linda.

Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka – Krzysztof Cugowski. Wystąpią także m.in. Jadwiga Malinowska oraz Kacper Gołda.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie – są jeszcze cegiełki. Można też do naszej redakcji przekazywać dary na aukcję. Bo potrzeb wciąż jest tak dużo. Proteza, rehabilitacja, opatrunki, ale też meble do pokoiku Natalki, bo rodzina dostała właśnie od miasta 2-pokojowe mieszkanko. Dzięki temu już wkrótce 5 – osobowa rodzina, w tym dwoje niepełnosprawnych dzieci, wyprowadzi się z zajmowanej dotychczas 26-metrowej kawalerki.

Serdecznie w imieniu Natalki dziękujemy też za piękne prezenty, które sprawiają dziewczynce ogromną radość. Jednym z nich była wizyta w Magicznych Ogrodach dla jej całej rodziny, ufundowana przez właściciela – firmę Fun Park. Natalce najbardziej spodobały się zjeżdżalnie i kolejka.

Do zobaczenia na koncercie i aukcji, podczas których będzie można osobiście poznać najdzielniejszą pacjentkę w Polsce.

Organizatorem wydarzenia „Gramy dla Natalki” jest dziennikarz Marcin Mizera. Partnerzy to: Hotel Pikul oraz firma JAREX – systemy dźwiękowe.

(tp)

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz