„KLASYK” ZAPRASZA

Z pompą i fantazją puławska Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Klasyk” otworzyła swe podwoje. W swoim dniu otwartym w sobotę 22 kwietnia w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego szkoła zaprezentowała bogatą ofertę edukacyjną i ogromną ilość różnorodnych atrakcji dla jej potencjalnych uczniów.

Już przed wejściem czekał na gości poczęstunek – grillowane smakołyki, popcorn i słodkości oraz starsi uczniowie, którzy oprowadzali po budynku. Na kolejnych piętrach odwiedzający mogli dowiedzieć się, jak wyglądają i działają roboty, które wykorzystane będą na zajęciach z robotyki, obejrzeć wystawę zabytkowych motocykli, sprawdzić swój angielski w zabawie Ad Astra- do gwiazd!, obejrzeć, posłuchać i posmakować kuchnię angielską, niemiecką, rosyjską, francuską i hiszpańską na kolorowych stoiskach językowych, poznać tajniki nauki na pokazach chemicznych i fizycznych, nauczyć się zasad pierwszej pomocy i wziąć udział w konkursie na znajomość rozwinięcia dziesiętnego liczby ?

Piknik rodzinny przyciągnął całe rodziny na warsztaty taneczne poprowadzone brawurowo przez Tomasza Barańskiego – gwiazdę programu You Can Dance i Tańca z Gwiazdami, turniej gier planszowych, warsztaty rolkowe, karaoke oraz gry i zawody sportowe. Dodatkowo dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji właściciele rowerów mogli je oznakować. Rodzice byli żywo zainteresowani nową ofertą edukacyjną: dodatkowymi zajęciami z matematyki, języka angielskiego i informatyki z elementami robotyki oraz możliwością realizowania swoich pasji i talentów na zajęciach fotograficznych, artystycznych, teatralnych, dziennikarskich, wokalnych, językowych i sportowych. Nauka w „Klasyku” jest bezpłatna

Tekst i zdjęcia: Beata Burecka, Katarzyna Dytkowska, Agnieszka Michna, Patryk Kubak

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz