JUŻ WKRÓTCE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO. ZAGRA ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

Ta już czwarta tego typu impreza. Odbędzie się w sobotę 12 maja w Stężycy, na terenie kompleksu rekreacyjnego Wyspa Wisła. Udział w zlocie motocyklistów jest bezpłatny.

– Nie zabraknie pysznego jedzenia, konkursów oraz pokazów. Nasz event będzie również połączony z akcją charytatywną dla fundacji Hospicjum- Razem możemy więcej – mówi organizator Jakub Głuch.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w koncertach rockowych kapel, konkursach oraz licytacjach. Organizatorzy przygotowali strefę gastronomiczną, składającą się z 6 stanowisk z najlepszym jedzeniem dostępnych przez całą imprezę.

Główną atrakcją zlotu będzie koncert legendarnego polskiego zespołu rockowego” Oddział Zamknięty” , który rozpocznie się w amfiteatrze Wyspa Wisła o godz. 20:00. Bilet wstępu kosztuje 20 złotych.

Oddział Zamknięty od 39 lat gwarantuje jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów, wykonując największe przeboje, a wśród nich m.in.: „Ten Wasz Świat”, „Party”, „Obudź się”, „Gdyby Nie Ty” i „Andzia”. W Stęzycy nie zabraknie też najnowszych utworów, które już stały się koncertowymi hitami.

Oddział Zamknięty wystąpi w składzie : Wojciech Łuczaj- Pogorzelski ( gitarzysta, współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru), Krzysztof Wałecki (wokalista, autor tekstów, współautor albumu ” Parszywa 13″ z 1997 roku ), Grzegorz Stępień ( grający na basie w OZ od 16 lat), Paweł Oziabło (gitarzysta) oraz Maciek Kudła ( perkusista, laureat wielu nagród)..W sierpniu 2017 roku zostali rewelacyjnie przyjęci na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Sopocie transmitowanym w TVN oraz Festiwalu w Kielcach transmitowanym w Polsacie. 2018 rok to jubileusz 40-lecia pracy scenicznej Wojtka Łuczaj – Pogorzelskiego.

Przed Oddziałem Zamkniętym zagra zespół Black Dog! Jak sami o sobie mówią są grupą pięciu kumpli z wielkiego warszawskiego podwórka i okolic, grającą energicznego hard rocka, inspirowanego nagraniami teledysków z kaset video oraz zszarpanych czarnych krążków swoich idoli. Na żywo są petardą energii skupiającej w sobie to, co w hard rocku najlepsze.

Zapraszamy!

Tekst: Marcin Mizera

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz