CUGOWSKI ZAŚPIEWA W PUŁAWACH DLA ZUZI JUŻ 26 KWIETNIA

To już pewne. Znakomity wokalista Krzysztof Cugowski znów przyjedzie do Puław by wspomóc małą dziewczynkę. Jego koncert odbędzie się w czwartek 26 kwietnia o godz. 17.00 w Hotelu Pikul. Bilety – cegiełki w cenie 50 zł będzie można nabyć m.in. w redakcji Tygodnika Powiśla. Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja dzieł sztuki. Oprócz legendy polskiego rocka wystąpią również puławscy wokaliści m.in. Aśka Mazurek i Paulina Król. Całkowity dochód z wydarzenia zasili konto 6-letniej Zuzi Ziemki, która mieszka w pod Puławami – we wsi Żerdź gm. Żyrzyn.

Dziewczynka od urodzenia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową i dzielnie walczy z tragicznymi skutkami wielu operacji, które przeszła. Jej biodro jest w opłakanym stanie i tylko specjalistyczne ortezy pozwolą, by Zuzia nie spędziła życia na wózku inwalidzkim. W ciągu roku jej noga złamała się aż 4 razy. Dziecko nie ma czucia w stopach, a czucia głębokiego w całych nogach. Może chodzić tylko za pomocą specjalistycznych, wykonanych na zamówienie ortez, które powinna nosić przez całą dobę. Dzięki nim jej chora nóżka będzie stale rozciągana, co zapobiegnie nieodwracalnym przykurczom i da jej szansę na chodzenie. Ich koszt to 70 tys. zł. Rodzice Zuzi robią co mogą, aby zebrać tę kwotę. Dobrzy ludzie pomagają. Teraz w akcję pomocy włącza się niezawodny Krzysztof Cugowski. W ubiegłym roku dał cudowny koncert dla Natalki. Ci, którzy w nim uczestniczyli podkreślają, że było to niezwykłe wydarzenie. Jesteśmy pewni, ze koncert dla Zuzi będzie równie wzruszający.

Wszyscy chętni do nabycia biletów – cegiełek mogą kontaktować się z organizatorem wydarzenia – Marcinem Mizerą pod nr tel. 514 08 77 47 lub mailowo: mmizera.media@gmail.com

(eva)

Patronat Honorowy nad koncertem objęli: Poseł na Sejm RP Krzysztof Szulowski oraz Wójt Gminy Żyrzyn Andrzej Bujek

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz